O mnie

Skończyłem Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (studia licencjackie i magisterskie). Już na studiach zająłem się obszarem nauki języków obcych, choć wtedy jeszcze nie jako nauczyciel – wspólnie z kolegą tworzyliśmy serwis do konwersacji językowych przez internet. Doskonała przygoda, którą bardzo ciepło wspominam, ale ostatecznie nasze drogi się rozeszły, a razem z nimi – projekt.

Następnie zacząłem pracę w korporacji. Miałem dzięki temu okazję pracować w Wielkiej Brytanii (jako Analityk Biznesowy), gdzie bardziej rozwinąłem swoje umiejętności językowe. Nauczyłem się też wielu innych, cennych rzeczy, ale czułem, że moje prawdziwe powołanie jest gdzie indziej. I tak oto znalazłem się tutaj. Odszedłem z pracy, żeby uczyć angielskiego.

Zacząłem od korepetycji dla dzieci w wieku szkolnym. Już w trakcie pracy w korporacji pomagałem w angielskim bratu mojej dziewczyny i rzekomo miałem na niego dobry wpływ, więc pomyślałem, że może to jest właściwy kierunek dla mnie. Pozyskałem więcej uczniów, a w międzyczasie sporo czytałem o tym, jak języków uczą się poligloci. Nie podobało mi się to, że w polskich szkołach tyle się wałkuje teorii, a praktycznie w ogóle nie rozmawia. Szukałem więc inspiracji jak to zrobić, żeby skoncentrować się właśnie na rozmowie.

I znalazłem 🙂

Na podstawie zebranych informacji opracowałem autorską metodę nauki, która od ponad dwóch lat dowodzi swojej skuteczności i pozwala mi realizować marzenie o własnej szkole językowej. Co ciekawe, w zeszłym roku zatrudniłem pierwszą lektorkę i po roku współpracy, gdy zadzwoniłem do jej klientów wszyscy ocenili ją na 10 na 10. Well done, Kamila!

Zmotywowany pozytywnym odbiorem, chciałbym teraz dotrzeć z moją metodą do większej liczby osób. Może jesteś zainteresowany? Jeśli tak, to zapraszam do odwiedzenia strony z moją ofertą. Możesz też po prostu do mnie zadzwonić: 602-786-021.

 

PS: w gimnazjum przezywali mnie Kapitan Ameryka, bo tak bardzo jarałem się Stanami Zjednoczonymi. True story…