Indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych z nastawieniem na mówienie

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli po pierwszej lekcji, nie będziesz zadowolony, zwracamy całą kwotę.

 

Praktyczne lekcje

Wyłącznie praktyka. Bez podręcznika, bez zbędnej gramatyki i zasad. Żywy kontakt z językiem.

Nauka Twoim tempem

Indywidualne lekcje to brak presji, aby gonić za grupą albo czekać, aż inni dorównają Tobie.

Wygodna aplikacja

Inteligentne powtórki ograniczają naukę do 10 min. dziennie, w dowolnym miejscu i momencie dnia.

Interesujące tematy

Lubisz futbol? Będzie o futbolu. Uczysz się tego, czego chcesz albo potrzebujesz.

 

Inspirowane poliglotami

Wykorzystujemy metodę inspirowaną tym jak języków uczą się poligloci – żywy kontakt z językiem mówionym oraz inteligentne powtórki.

W tym momencie nie mamy wolnych miejsc.

Nowa edycja rusza już w lutym.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktujemy się, gdy ustalimy dokładny termin.

Zgłoszenie do niczego nie zobowiązuje, ale decyduje o pierwszeństwie.

Liczba miejsc jest ograniczona do 8 osób.

Stymulowane rozmowy już od pierwszych zajęć

Na zajęciach naszym głównym celem jest “rozgadanie” ucznia, dlatego koncentrujemy się przede wszystkim na ćwiczeniu zdolności tworzenia własnych wypowiedzi i rozumienia ze słuchu. Czytanek i pisania nie ma wcale, a gramatyki jest tyle, ile potrzebujesz do rozmowy. A wszystko po to, żeby jak najszybciej osiągnąć cel w postaci przezwyciężenia strachu przed mówieniem.

Nauka przyspieszona dzięki aplikacji mobilnej

Co powiesz na 10 minut pracy z aplikacją dziennie zamiast standardowych, nudnych prac domowych w książkach? Każdy nasz uczeń korzysta z aplikacji, która wykorzystuje potwierdzony naukowo mechanizm nauki o nazwie spaced repetition. Aplikacja podpowiada naszym uczniom, kiedy mają powtarzać określony materiał z lekcji w taki sposób, żeby praktycznie nigdy go nie zapomnieli. A czy wspomniałem już, że z naszą aplikacją możesz pracować praktycznie wszędzie?

Tempo nauki dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Tempo nauki jest dopasowane do Ciebie – nie jest ani za szybkie, ani za wolne. Cały materiał, który przekazujemy jest podzielony na mini porcje, które powtarzają się rotacyjnie w zależności od trudności, jakie Ci sprawiają. W rezultacie pracujemy nad tym, co sprawia Ci trudność, a zagadnienia łatwe dla Ciebie powtarzamy tak rzadko jak to możliwe, żebyś ich tylko nie zapomniał. Dzięki temu systemowi jesteśmy w stanie maksymalnie efektywnie wykorzystać czas na zajęciach.

Uczymy się Twojego angielskiego.

Przedstawiam Ci Tomka i Jana. Tomek ma 13 lat i trenuje kolarstwo. Jan to kierownik w dużej firmie. Jakiego słownictwa użyje każdy z nich chcąc poznać kogoś na wakacjach? Tomek, lubiąc rozmawiać o rowerach, prawdopodobnie będzie potrzebował takich wyrażeń, jak “rama z włókna”, czy “przedni amortyzator”. Czy Jan będzie tego potrzebował poznając kontrahenta na pokazie Flamenco w Barcelonie? No pewnie nie… Jan może chcieć opowiedzieć o “przetargu”, czy skomentować “wykres pensji pracowników w zespole kontrahenta”. A nasza metoda płynnie dostosuje się do potrzeb każdego z nich, bo opiera się na luźnej rozmowie i pracy na słownictwie, które z niej pochodzi.

Nie kupuj kota w worku.

Nasza metoda jest sprawdzona. Uczymy osoby zarówno młodsze jak i dojrzałe. Wiemy jak pomóc w zapamiętywaniu i jak pokonać strach przed mówieniem. Jesteśmy pewni, że nasze lekcje Ci się spodobają. Jeżeli jednak po pierwszych zajęciach uznasz, że nie jesteś zadowolony, zwrócimy całą kwotę, bez kwestionowania Twoich wątpliwości.
Wystarczy krótka wiadomość i w kilka dni masz całą kwotę na koncie bankowym.

Metoda inspirowana tym jak języków uczą się poligloci

Dzięki nauce całych zdań, żywemu kontaktowi z językiem, minimum gramatyki i nauki niepotrzebnych słówek oraz aplikacji dbającej o powtórki w odpowiednim momencie uzyskujemy najlepsze efekty, tak jak poligloci.

Sprawdzeni lektorzy

Korepetytor z ogłoszenia to zawsze kupowanie kota w worku – nigdy nie wiesz jaki będzie jego poziom językowy i czy nie rozmyśli się po miesiącu zostawiając Cię na lodzie. W Supertutor dostajesz profesjonalnego lektora, którego język został zweryfikowany w trakcie rekrutacji, pracuje na umowie, jest przeszkolony z metody, która faktycznie działa i ma cały czas dostęp do metodycznego wsparcia ze strony firmy.

Ile kosztują lekcje?

85zł/godz.

Poza lekcjami, cena obejmuje również przygotowanie materiałów do powtórek w aplikacji oraz kontrolowanie postępów.

Nowa edycja rusza już w lutym.

Zostaw informacje kontaktowe, a skontaktujemy się, gdy ustalimy dokładny termin.

Zgłoszenie do niczego nie zobowiązuje, ale decyduje o pierwszeństwie.

Liczba miejsc jest ograniczona do 8 osób.