Dołącz do zespołu

Nazywam się Michał Szulik i jestem korepetytorem angielskiego. Dwa lata temu odszedłem z dobrze płatnej pracy w korporacji, żeby uczyć dzieciaki i młodzież angielskiego. Tak się złożyło, że korzystając m.in. z tego, czego nauczyłem się w korporacji, udało mi się stworzyć własną metodę nauki angielskiego, która jest świeża, skuteczna i jak dotąd niespotykana nigdzie indziej na rynku edukacyjnym.

 

W związku z dużą liczbą klientów, których nie byłem już w stanie samemu obsłużyć postanowiłem rozszerzyć działalność i nawiązać współpracę z innymi lektorami. Poszukuję ludzi do współpracy, którzy chcieliby nauczyć się mojej metody i korzystać z niej dojeżdżając do uczniów na terenie warszawskiej Ochoty.

 

Oferuję:

  • stawkę 50-60 PLN brutto za 60 minut zajęć z uczniem
  • wypłatę pełnego wynagrodzenia, jeśli uczeń odwoła zajęcia w ostatnim momencie
  • wsparcie mentora (czyli mnie 🙂 ) przez cały okres wdrożenia w metodę

 

Wymagania:

  • płynny angielski na poziomie C1 lub wyższym (lekcje składają się w dużej części z rozmów)
  • możliwość dojazdu do uczniów na terenie Ochoty
  • posiadanie własnego laptopa z zainstalowanymi programami Microsoft Excel i Word w wersji 2010 lub wyższej
  • możliwość przyjęcia minimum 10 godzin zajęć w tygodniu

 

Będzie mi miło, jeśli zechcesz do mnie dołączyć. Razem możemy stworzyć coś świeżego – nowe podejście do nauki mówienia po angielsku, którego na rynku nie stosuje nikt. Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij proszę swoje CV na szulik.michal@gmail.com.

Termin na złożenie aplikacji na ofertę dotyczącą kursu startującego we wrześniu 2019 już minął, ale jeśli uważasz, że pasujesz na to stanowisko to koniecznie i tak złóż CV – może uda się nawiązać współpracę w niedalekiej przyszłości. Super tutorów szukamy cały czas!

 

Informuję, że dane osobowe przesłane w procesie rekrutacji będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności dostępną w zakładce Polityka Prywatności.